Дерменджиев: Резултатът е стратегически
Старши-треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев коментира равенството 0:0 със Сервет в плейофите на Лигата на Конференциите.
“Още преди мача казах, че игрово са пред нас, но резултатът е стратегически. Тук играем два мача, който се играят за резултат. Самите играчи, когато е 0:0 към края на мача, те сами се прибират, защото искат да запазят това. Сервет е добър отбор, много компактен. Ние сме отборът, който продължава и ще се опитаме да вземем необходимия резултат, с който да се класираме. Ще се подобрим и ще ги чакаме в Разград. За момента са 50 на 50 шансовете", заяви Дерменджиев.
- Лудогорец търси фенове от Варна за мача срещу ПАОК
- Хьогмо: Връзката между мен и футболистите е въпрос на тренировки
- Орела: Разликата в класите си каза думата
- Лудогорец продължи с победите при новия треньор
- В Лудогорец бесни на БФС
- Лудогорец се раздели с тийм мениджър
- Лудогорец подкрепи Михайлов и Пенев
- Пер-Матиас Хьогмо: Не дадохме много шансове на съперника
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]