Моуриньо: Славия заслужи победата
Старши -треньорът на Рома Жозе Моуриньо коментира поражението на тима в мача от 4-ия кръг на груповата фаза на Лига Европа със Славия (0:2).
"Днес не ни стигна всичко. Не искам да казвам много, никой не иска. Резултатът беше абсолютно заслужен и в положителен смисъл за Славия, и в отрицателен за нас. Нищо не ми хареса в представянето ни. Говорих с играчите в съблекалнята преди да говоря с журналисти, което никога не правя. Това, което си говорихме, ще остане между нас. Искам да бъда абсолютно честен с момчетата от Славия - те напълно заслужиха тази победа. Имахме възможност при резултат 1:0 за тях да изравним, но като цяло това е без значение, защото като цяло играхме ужасно“, заяви Моуриньо.
В момента Рома е на второ място във временното класиране с девет точки. Славия на свой ред зае първото място, също с девет точки.
- Наполи победи Рома на „Олимпико“
- Рома се разправи с един от лидерите в Лига Европа
- Гасперини: Опитваме се да запазим мечтата си жива още известно време
- Рома вкара 3 на Кремонезе
- Рома търси нападател
- Гасперини: Страхотно е, че феновете на Рома мечтаят за Скудетото
- Рома се справи с Удинезе
- Гасперини е най-добър треньор на октомври в Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]