От Лудогорец се похвалиха, че са продали билетите за мача с Аякс
От Лудогорец официално анонсираха, че всички пропуски, които бяха пуснати за продажба за срещата от Лига Европа срещу Аякс са разпродадени. Така двата отбора ще се изправят в първи плейофен мач от четвъртия квалификационен кръг в Лига Европа пред пълните трибуни на "Хювефарма арена", което означава, че в Разград ще присъстват над 10 хиляди човека срещу четирикратния европейски клубен шампион.
Ето съобщението от разградчани:
ПФК Лудогорец съобщава, че се преустановява продажбата на билети за мача с Аякс в четвъртък, тъй като всички входни талони са изчерпани. Стадион "Хювефарма Арена" ще бъде пълен на 100 процента за двубоя от плейофите на Лига Европа.
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Петър Станич е близо до трансфер в Олимпиакос
- Лудогорец започна подготовката си за новия сезон
- Новак във Висшата лига иска играч на Лудогорец
- Лудогорец с тежък съперник в ЛК
- Лудогорец отваря вратите на „Гнездо на орли“ за своите фенове
- Лудогорец носи над 1 милион евро на останалите клубове в efbet Лига
- Лудогорец стартира подготовка с временен треньор и променен щаб
411