Бонучи обясни смяната си
Италианският защитник на Ювентус Леонардо Бонучи говори за контузията си в мача от 1/2-финалите на Лига Европа със Севиля. Мачът завърши наравно (1:1).
"Поисках смяна, защото усетих дискомфорт в адуктора при контакт с топката. За да не влошавам ситуацията, поисках разрешение да напусна терена. В крайна сметка всичко се разви по най-добрия начин, защото Гати изравни резултата. В Севиля ще има труден и много напрегнат мач с труден противник. Ще се борим за пътуване до Будапеща“, заяви Бонучи.
- Влахович в центъра на трансферното лято – интерес от Милан и Байерн, сянката на Левандовски
- Ювентус готви продажба на Копмейнерс през лятото
- Ювентус се прицели в Трафорд, Сити може да го продаде
- Ювентус продължава силната серия след победа над Болоня
- Ювентус ще пречупи Болоня
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Ювентус удължи договора на Локатели до 2030 година
- Трагедия: Бивш вратар на Арсенал загина на 48 години
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]