Треньорът на Нант: Моите играчи бяха истински герои

Старши -треньорът на Нант Антоан Комбоаре коментира равенството в първия мач от 1/8-финалите на Лига Европа с Ювентус (1:1).

"Искам да поздравя моите играчи, които бяха истински герои и бяха уверени. Знаехме, че няма да е лесно, но останахме заедно. През второто полувреме бяхме по-добри. Знаехме, че трябва да вкараме и успяхме. За да постигнем подвига да стигнем до следващия етап, трябва да направим нещо лудо - да имаме два страхотни мача. А най-трудно ще бъде реваншът, защото сега Ювентус е разстроен и ще дойде при нас с голямо желание.

Когато допуснахме гол в 13-ата минута, си казах, че ще бъде много трудно. Не се отпуснахме през първото полувреме, искахме да защитим вратата си и не успяхме да подкрепим нашите нападатели. Да, показахме отличен резултат, но все още предстои втора среща", заяви Комбоаре.