Тен Хаг: Барса и Ман Юнайтед искат ШЛ, но реалността е, че сме в ЛЕ
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг в навечерието на мача от 1/16-финалите на Лига Европа с Барселона, говори за амбициите на двата клуба, а също така назова силните страни на каталунците.
"Мисля, че и двата клуба имат амбиции да играят в Шампионска лига и да се докажат там, да стигнат до полуфиналите и дори да спечелят. Но реалността е, че сме в Лига Европа, което показва, че и двата клуба се нуждаят от рестартиране. Мисля, че срещата ще помогне и на двата отбора. С тестове като този ставаш по-добър.
Когато видите статистиката на Барселона е ясно, че е впечатляваща. Те се защитават добре, но мисля, че най-голямото им умение е, че владеят толкова много топката. Когато имате топката, противникът не може да отбележи", заяви Тен Хаг.
- Борнемут поиска над 80 милиона евро от Манчестър Юнайтед за Алекс Скот
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Манчестър Юнайтед и Арсенал влизат в битка за Оли Уоткинс
- Елиът Андерсън подразни феновете на Ман Юнайтед още с първото си интервю като играч на Ман Сити
- Галатасарай изкушава Бруно Фернандеш с огромна заплата
- Манчестър Юнайтед следи Орелиен Чуамени, но Реал Мадрид отказва да го продава
- Манчестър Юнайтед е близо до трансфер на халф за 60 млн.
- Бруно Фернандеш остава в Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]