Радост за Лудогорец - УЕФА наказа Андерлехт преди мача
УЕФА наказа съперника на Лудогорец в плейофа на турнира Лигата на Конференциите - Андерлехт. Дисциплинарната комисия към Европейската футболна централа лиши белгийския гранд от подкрепата на неговите привърженици, точно за домакинството срещу Лудогорец.
Наказанието е заради поведението на привържениците на Андерлехт по време на мача от груповата фаза срещу Уест Хем, загубен с 1:2 на "Лондон Стейдиъм". Освен това белгийският тим ще трябва да заплати глоба в размер на 50 000 евро.
Първият плейофен мач е на "Хювефарма Арена" в Разград на 16 февруари, а реваншът в Белгия е на 23 февруари.
- Петър Станич е близо до трансфер в Олимпиакос
- Лудогорец започна подготовката си за новия сезон
- Новак във Висшата лига иска играч на Лудогорец
- Лудогорец с тежък съперник в ЛК
- Лудогорец отваря вратите на „Гнездо на орли“ за своите фенове
- Лудогорец носи над 1 милион евро на останалите клубове в efbet Лига
- Лудогорец стартира подготовка с временен треньор и променен щаб
- Лудогорец ще получи бронзовите медали преди старта на новия сезон
736