Шимунджа: Ужасно се чувствам, отиваме в Рим за победа
Наставникът на Лудогорец - Анте Шимунджа говори след загубата на неговия тим от Реал Бетис с 0:1. Той изтъкна, че според него, разградчани са заслужавали поне точка от двубоя.
"Ужасно се чувствам. Когато видиш статистиката, ще си кажеш, че грешният отбор е спечелил. Но съм горд от играчите. Заслужавахме повече и бяхме по-добрият отбор, но футболът понякога е болезнен.
Имахме много ситуация преди гола на Бетис. Можехме да имаме сериозно предимство още на почивката. Всички играчи дадоха максимума от себе си.
Това е битка един срещу един за класиране. С точка днес щяхме да сме в по-добра ситуация. Ще дадем всичко от себе си и ще спечелим в Рим".
- Петър Станич е близо до трансфер в Олимпиакос
- Лудогорец започна подготовката си за новия сезон
- Новак във Висшата лига иска играч на Лудогорец
- Лудогорец с тежък съперник в ЛК
- Лудогорец отваря вратите на „Гнездо на орли“ за своите фенове
- Лудогорец носи над 1 милион евро на останалите клубове в efbet Лига
- Лудогорец стартира подготовка с временен треньор и променен щаб
- Лудогорец ще получи бронзовите медали преди старта на новия сезон
593