Рома измъкна точка срещу Бетис (видео)

F.

Реал Бетис и Рома си размениха по попадение във втората среща между двата тима в груповата фаза на Лига Европа, завършила при краен резултат - 1:1.

Резултатът бе открит в 34-ата минута. Гостите сбъркаха при изнасянето на топката, което позволи на Санчес да комбинира със Серхио Каналес пред наказателното поле, който стреля, топката се отби от тялото на защитника Рожер Ибанйес и не остави шансове на Патрисио - 1:0.

Рома обаче бързо се окопити и в края на полувремето можеше да изравни, но попадение на Андреа Белоти не бе зачетено заради засада.

Все пак в 56-ата минута гостите стигнаха до гол и отново чрез Белоти. Първоначално и това попадение не бе зачетено от съдията, който видя засада, но след разглеждане с ВАР се оказа, че всичко е според правилата и резултътат стана 1:1.

В 82-ата минута Борха Иглесиас влезе отдясно в наказателното поле и стреля силно, но топката се оплете от външната страна на мрежата. В крайна сметка двата тима размениха по точка.