Моуриньо: Не заслужавахме да загубим

Старши -треньорът на Рома Жозе Моуриньо коментира поражението от Бетис с резултат 2:1 в мача от 3-ия кръг на груповата фаза на Лига Европа.

"Играчите на Бетис бяха по-технични от нас, особено през първото полувреме, но имахме повече опасни положения и това противоречие на играта ни наранява, защото имахме възможност да отбележим. Лесно признавам, че това е отбор с високо качество на владението на топката и това ни създаде проблеми през първото полувреме, но след това имахме всички шансове.

Дзаниоло удари греда, Браво спаси, пропуснахме две невероятни положения, особено с Кристанте. Мисля, че равенството би било логичният изход. Бетис бяха много доволни от гола в края. Боли, защото въпреки че не бе много добро представяне, отборът не заслужаваше да загуби“, заяви Моуриньо.