Моуриньо: Рома заслужаваше да стигне до финала
Старши -треньорът на Рома Жозе Моуриньо коментира класирането на отбора си за финала на Лигата на Конференциите.
"Много съм уморен и искам да се прибера! Моят отбор заслужаваше да стигне до финала на турнира. Отне ни много време, за да стигнем до този етап, загубихме точки в Серия А, но стигнахме дотук. Ейбрайхам знае, че отказвам да го хваля. Той е страхотен играч и може да се подобри още повече. Отказвам да го хваля", заяви Моуриньо.
Припомняме, че Лигата на Конференциите се провежда за първи път през този сезон. Рома ще се изправи срещу Фейенорд на финала, който ще се проведе на 25 май в Тирана (Албания) на стадион "Арена Комбетаре".
- Рома се справи с Щутгарт
- Леон Бейли се завърна в Астън Вила
- Дибала влезе в историята на Серия А
- Дибала с гол и асистенция за победата на Рома
- Рома обяви трансфера на Мален
- Рома обяви трансфера на 18-годишен нападател
- Рома съгласува трансфера на Мален
- Торино отстрани Рома в Купата на Италия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]