Фейнорд и Славия Прага си вкараха по три гола

Днес, 7 април, на стадион "Де Куйп" в Ротердам се проведе първата среща от 1/4-финалите на Лигата на Конференциите между Фейнорд и Славия Прага. Двата тима завършиха при резултат 3:3.

Сметката бе открита в началото на първото полувреме. В 10-ата минута нападателят Луис Синистера изведе домакините напред. В 41-ата минута нападателят на Славия Петър Олаинка изравни резултата. В 67-ата минута халфът Жира Сор изведе гостите напред.

Защитникът на Фейенорд Маркос Сенези изравни в 74-ата минута. В 86-ата минута халфът на нидерландците Оркун Коку даде преднина на домакините. В добавеното време халфът на Славия Ибрахим Траоре оформи крайното 3:3.

Реваншът ще се играе на 14 април. Срещата ще се проведе в Прага (Чехия) на стадион "Едем".