Депай пропуска мача с Наполи
28-годишният нападател на Барселона Мемфис Депай продължава да се възстановява от контузия. Припомняме, че играчът не е играл от 12 януари поради мускулна повреда.
Според Marca, нидерландецът няма да може да участва в предстоящия мач от 1/16-финалите на Лига Европа с Наполи, който ще се проведе на 17 февруари. Също така нападателят ще пропусне срещата от 25-ия кръг на Примера дивисион с Валенсия. Мачът ще се играе на 20 февруари.
Има вероятност Мемфис да се върне в строя за реванша срещу Наполи, който ще се проведе на 24 февруари.
По-рано стана известно, че неаполитанският клуб се интересува от Депай. Наполи вижда Мемфис като заместник на Лоренцо Инсиние, който ще напусне отбора през лятото.
Депай е в Барселона от лятото на 2021 г. Депай изигра 16 мача в Ла Лига този сезон, като отбеляза осем гола и направи две асистенции.
- Педри отваря вратата за трансфер на Хулиан Алварес в Барселона
- Разкриха бонусите по трансфера на Антъни Гордън в Барселона
- Барселона привлече египетския талант Хамза Абделкарим
- Хулиан Алварес поиска трансфер и даде надежда на Барселона
- Завръщането - гол, рекорд и доказателство, че отново е на върха
- Испания понижи двама съдии на ФИФА след края на сезона
- Барселона следи ситуацията с Хари Кейн
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]