Санчес: Несправедливо е решението на УЕФА
Защитникът на Тотнъм Девинсон Санчес коментира решението на УЕФА да присъди служебна загуба на отбора в мача от груповата фаза на Лигата на Конференциите срещу Рен.
"Имаме право да играем и е несправедливо, че УЕФА просто реши, че излитаме от турнира, знаейки, че не можем да играем поради коронавируса. Подготвяхме се за мача, бяхме концентрирани, направихме всичко, за да играем срещу Рен.
Мисля, че това е малко нечестно към клуба, към нашите фенове, защото това бе състезание, в което имахме проблеми в гостувания, но все пак имахме шанс да продължим, така че е напълно несправедливо", заяви Санчес.
Рен събра 14 точки и стигна до 1/8-финалите на Лигата на Конференции като първи в група G. Тотнъм със 7 точки в актива стана трети в групата и завърши представянето си в европейските клубни турнири.
- Томас Франк: Трябва да продължаваме, да вярваме и така ще се случат нещата
- Тотнъм постигна комфортна победа над Борусия Дортмунд
- О'Хара: Томас Франк трябва да си тръгне
- Шестима от ВЛ спечелиха Купата на африканските нации
- Тотнъм все още не е взел решение за Франк
- Шаби Алонсо може да замени Томас Франк в Тотнъм
- Тотнъм обмисля уволнението на Томас Франк
- Томас Франк: В момента сме в перфектната буря
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]