Далглиш: Ние сме синоним на европейския футбол
В навечерието на срещата-реванш от осминафиналите на Лига Европа срещу португалския Брага, в която неговия отбор трябва да ликвидира дефицита от един гол, мениджъра на Ливърпул Кени Далглиш предупреди играчите си, че високия европейски статус на клуба от „Анфийлд" зависи в голяма степен именно от този мач и призова футболистите си да дадат всичките си сили, за да се класират за следващия етап на турнира.
„Сега ние можем да се съсредоточим единствено върху предстоящия мач с Брага, защото няма смисъл да гледаме далече в бъдещето. Искаме да играем на високо равнище, но за това е нужно да побеждаваме и ще започнем с мача тази вечер. Сега за нас е важна всяка среща без никакво изключение. Ливърпул и европейския футбол са синоними и ние трябва да продължим със своето представяне в Европа", цитира официалният сайт на УЕФА думите на Далглиш.
- Ювентус вярва, че може да привлече Алисон Бекер
- Агентът на Шаби Алонсо отрече слуховете за договорка с Ливърпул
- И Ливърпул ще се наложи над Тотнъм
- Есента на Фараона
- Висшата лига остава фаворит за пета квота в Шампионска лига
- Дийн Сондърс: Ван де Вен още няма „футболния интелект“ за Ливърпул
- Ван Дайк вярва в обрат: Ливърпул ще се бори до край срещу Галатасарай на „Анфийлд“
- Карагър: Слот трябва да се притеснява за работата си в Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]