Владо Стоянов: Тренирали сме само два дни, но дано се противопоставим на Тотнъм
Вратарят на Лудогорец Владислав Стоянов заяви, че настроението в тима е приповдигнато преди гостуването на Тотнъм и той и съотборниците му се надяват, че ще успеят да вземат нещо от двубоя. Срещата от груповата фаза на Лига Европа е утре от 22:00 часа на стадион "Тотнъм Стейдиъм" в Лондон.
"Всичко е нормално. Настроението в отбора е приповдигнато, като преди всеки мач в Европа. За жалост имаме доста кадрови проблеми. Също така сме тренирали само 2 дни заедно. Ситуацията обаче е такава и няма какво да направим. Надявам се да имаме сили да се противопоставим на Тотнъм. Винаги тръгваме за победа. Дано да имаме малко късмет. Надявам се да се представим добре и да вземем нещо от този мач. Готов съм на 100 процента за двубоя", каза стражът.
- Тотнъм започна преговори с Антонин Кински за нов договор
- Тотнъм е близо до привличането на Мартин Дубравка
- Тотнъм започна преговори за крило на Манчестър Сити за 50 милиона евро
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Тотнъм влиза в битката за Матеуш Фернандеш с оферта от 70 милиона евро
- Тотнъм привлече нидерландски национал от Брайтън за 52 милиона паунда
- Тотнъм влиза в битката за Сандро Тонали
- Поро е близо до нов дългосрочен договор с Тотнъм
770
Или иначе казано : Уинкс вкара гол от над 40 метра на Пацо Тигъра :) :) :)