Без коронавирус на Лаута преди Тотнъм
Вчера сутринта всички треньори, играчи и служители на Локомотив Пловдив преминаха през задължителен тест за COVID-19 преди срещата от втория квалификационен кръг на Лига Европа срещу Тотнъм Хотспър.
Добрата новина е, че всички резултати са отрицателни. Новината обявиха от пресслужбата на "смърфовете". Така треньорът на Локо Бруно Акрапович ще разчита на най-доброто срещу именития си съперник.
Срещата срещу “шпорите" е в четвъртък от 19:00ч.
- Локомотив Пловдив стартира подготовка с открита тренировка на „Лаута“
- Локомотив Пловдив обясни трансфера на Жоел Цварц в ЦСКА
- Пресаташето на Локо Пловдив подаде оставка след вътрешен конфликт
- Локомотив (Пловдив) подписа тригодишен договор със „Сезам“ като генерален спонсор
- Крушарски: Доказах, че спирачки няма
- Френски инвеститори започнаха одит на Локомотив Пловдив
- Локо Пловдив: Косич остава, преговори с френски инвеститори и готовност за среща с феновете
- Левски ще се пробва за треньор на Локо Пловдив
265