Треньорът на Локо Пловдив: В следващия кръг може да победим и Тотнъм
Наставникът на Локомотив Пловдив - Бруно Акрапович изрази радостта си от победата на негови тим срещу черногорския Искра в мач от първия квалификационен кръг на Лига Европа. "Смърфовете" се наложиха с 1:0 и продължават напред в турнира.
"Резултатът е по-важен от играта. Момчетата показаха голяма сигурност и играчите, които влязоха, помогнаха много. Много е важно това, че победихме. Имахме един точен изстрел, но и още 5-6 удара, които отскочиха от терена и бяха неточни. Важното е, че бяхме по-добрият отбор и си свършихме нашата работа. Нищо не ни изненада. Изненада ме само това, че играчи, които са имали коронавирус до скоро, играха в днешния мач. Анализирахме противника и се справихме, макар и да играеха с играчи, които не очаквахме. Имаме желание да ни се падне отбор, когото да можем да победим. Ако имаме късмет, може да победим и Тотнъм вкъщи, ще се радвам много", заяви наставникът на пловдивчани.
Припомняме, че жребият за следващия кръг предстои да се тегли на 31 август.
- Локомотив Пловдив стартира подготовка с открита тренировка на „Лаута“
- Локомотив Пловдив обясни трансфера на Жоел Цварц в ЦСКА
- Пресаташето на Локо Пловдив подаде оставка след вътрешен конфликт
- Локомотив (Пловдив) подписа тригодишен договор със „Сезам“ като генерален спонсор
- Крушарски: Доказах, че спирачки няма
- Френски инвеститори започнаха одит на Локомотив Пловдив
- Локо Пловдив: Косич остава, преговори с френски инвеститори и готовност за среща с феновете
- Левски ще се пробва за треньор на Локо Пловдив