Солскяер: Откраднаха ни победата
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер смята, че от отбора му е открадната победата в мача с АЗ Алкмар, след като съдията не е отсъдил дузпа срещу холандците снощи.
Напомняме, че "червените дяволи" не отправиха нито един точен удар в мача си от Лига Европа на холандска земя. Един от малкото шансове за поразяване на чуждата врата се оказа падането на Маркус Рашфорд в наказателното поле на съперника. Съдията обаче не видя нарушението и според Солскяер, това е грешка.
"Разбира се, това трябваше да е победа. Вече ми писна да говоря за дузпите, които трябваше да получим - в понеделник срещу Арсенал и сега отново.
Това е дузпа в 100 от 100 случая, с такова решение е невъзможно да сгрешиш във футбола.
Играта с ръце винаги е дискусионна, но ако погледнете епизода в мач с Арсенал, трябваше да получим дузпа. Там тя дори не подлежи на обсъждане, защото имаше толкова време да си махне ръката.
За наше съжаление, не получихме дузпа, така че няма смисъл да се оплаквам, а и не обичам да го правя.
Въпреки това, ще дойде време, когато решенията ще бъдат в наша полза. Трябва да повярваме в това", заяви Солскяер.
- Бруно Фернандеш: Роналдо е моят най-голям пример
- Манчестър Юнайтед избира между Карик и Нагелсман
- Брунo Фернандеш е Играч на месеца във Висшата лига
- Манчестър Юнайтед планира сериозно разчистване на заплатите
- Тежката реалност за Фридолина Ролфьо в Манчестър Юнайтед
- Барселона има срок до 15 юни да реши за Рашфорд
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Шлотербек
- Манчестър Юнайтед с дилема около Онана заради заплатата му
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]