Харт: Играхме срещу велик отбор
Вратарят на Манчестър Сити Джин Харт изрази своето съжаление от изпуснатата победа в срещата от 2 кръг на груповата фаза на Лига Европа срещу Ювентус. Както е известно, двата отбора не успяха да се победят на Ийстландс и завършиха 1:1 след голове на Якуинта и Джонсън през първото полувреме.
„Да играеш срещу велик отбор като Ювентус - само това е достатъчно да бъдеш мотивиран. Много съжалявам, че не успяхме да победим, още повече, че бяхме много близо до това. „Старата госпожа" в момента формира своя отбор под ръководството на новия си треньор и ние имахме прекрасен шанс да победим. Можеше да се получи нещо прекрасно: за една седмица да победим Челси и Ювентус", цитира ESPN думите на Харт.
- Райндерс разкри защо Гуардиола напусна Манчестър Сити
- Барселона и Манчестър Сити следят датски суперталант
- Барселона влиза в битката за Гвардиол
- Манчестър Сити иска да привлече Елиът Андерсън преди Мондиал 2026
- Енцо Фернандес иска да напусне Челси, Реал Мадрид и Ман Сити следят ситуацията
- Реал Мадрид е предупреден, че асът на Ман Сити за 60 млн. търси ново предизвикателство
- Ман Сити планира трансфер от 50 млн. за звезда, която е под радара на Ман Юнайтед
- Холанд оглави класацията на Forbes за най-добре платени спортисти под 25 години
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]