Хютер: Разочарован съм
Старши- треньорът на Айнтрахт Адолф Хютер коментира поражението от Челси (1: 1, 3: 4) в мач-реванш от полуфиналите на Лига Европа.
"Първо, искам да поздравя Челси за класирането им за финала. Много сме разочаровани, че нашата мечта не стана реалност. Невероятно съм горд от отбора и от представянето ни на "Стамфорд Бридж".
Като треньор се опитах да запазя спокойствие по време на дузпите - тимът не трябва да бъде твърде нервен. Гордея се с това, което видях. Този сезон принудихме хората да се съобразяват нас и мисля, че това е много важно", заяви Хютер.
- Шаби Алонсо: Свободата на играчите на терена е красотата на футбола
- Хаби Алонсо: Важно да намерим правилния баланс в Челси
- Лиъм Делап може да напусне Челси през лятото
- Джейми Карагър направи голяма прогноза за Тотнъм и Челси
- Челси може да изпусне милиони от Педро Нето, ако не го продаде сега
- Хаби Алонсо: Палмър и Роджърс могат да се превърнат в отлична комбинация
- Морган Роджерс: В Челси ще трябва да се уча, да се адаптирам и да свикна с по-доминиращия стил
- Тод Боели и Марк Уолтър са близо до оттегляне от Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]