Сари: 1:1 в първия мач не е толкова лош резултат

Мениджърът  на Челси Маурицио Сари коментира резултата от първия мач от ½-финалите на Лига Европа срещу Айнтрахт Франкфурт на Майн (1: 1).

"1: 1 не е толкова лош резултат. Не мисля, че сме променили нещо по време на почивката. Отборът ни промени настройката през първото полувреме. През първите 25 минути се опитахме да запазим резултата 0: 0. Трябваше да избегнем контраатаките, тъй като противникът е много опасен, когато открие свободни зони.

Имахме три или четири добри възможности, можехме да отбележим повече. В реванша трябва да играем  внимателно и да покажете същата нагласа, която показахме в края на първото полувреме и в началото на второто полувреме. Трябва добре да пазим линията на топката, защото Айнтрахт е много опасен", заяви Сари.

Реваншът ще се проведе в Лондон на стадион "Стамфорд Бридж" на 9 май.

Финалът в  Лига Европа ще се проведе в Баку на 29 май.