Сари не е щастлив от отпадането на Наполи
Мениджърът на Челси Маурицио Сари призна, че е разстроен от победата на Арсенал в четвъртфиналния мач от Лига Европа с Наполи.
"Не се радвам, че Наполи отпадна. Работата е там, че щях да бъда най-щастливия човек, ако Челси и Наполи се бяха срещнали във финала", заяви Сари.
Напомняме, че италианският специалист водеше Наполи в периода 2015 - 2018 година. Съперник на Челси в полуфиналите ще бъде Айнтрахт от Франкфурт на Майн. Първите мачове от 1/2 -финалите на Лига Европа ще се проведат на 2 май, реваншите са на 9 май.
- Наполи се препъна срещу Парма
- Конте: Нещо не върви както трябва с VAR
- Мактоминей спаси Наполи и продължи лудата срия на Конте
- Интер – Наполи: Малките детайли ще решат резултата
- Лукман: Осимен е мой брат
- Бенфика и Наполи преговарят за Лука
- Наполи не успя да победи Верона
- Де Брюйне може да напусне Наполи през януари
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]