Венгер: На Наполи ще му е трудно срещу Арсенал
Бившият мениджър на Арсенал Арсен Венгер отбеляза, че за Наполи ще бъде трудно да победи лондончани и да стигне до полуфиналите на Лига Европа.
"Аз ще подкрепя Арсенал по време на мачовете с Наполи, както във всяка друга среща. Не е нужно да давам съвет на Емери. Харесва ми Анчелоти - един от най-великите треньори на всички времена, истински маестро в работата с отборите. В същото време искам да отбележа, че Арсенал е страхотен отбор. На Наполи ще бъде много трудно да влязат в следващия кръг", заяви Венгер.
Първият мач от четвъртфиналите на Лига Европа Арсенал - Наполи ще се състои на 11 април в Лондон. Срещата - реванш ще се проведе на 18 април в Неапол.
- Артета не изключи завръщане на Тимбер и Мерино до края на сезона
- Арсенал ще вземе дербито с Уест Хем
- Арсенал следи ситуацията около Баркола преди финала в Шампионската лига
- Джейми О'Хара: Арсенал имаше късмет с жребия в Шампионската лига
- Арсенал ще продава играчи през лятото
- Opta вижда Арсенал като фаворит за трофея в Шампионската лига
- Джейми О’Хара: Арсенал още не е постигнал нищо
- За първи път финалът в ШЛ ще противопостави двама испански треньори
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]