Роси: Хубаво е, че феновете дават оценки на играчите, но това е моя работа
"През първото полувреме не играхме добре, нито в нападение, нито в защита. През второто полувреме имахме възможности, те обаче се затвориха много добре, имахме възможности от статични положения, но не успяхме да изравним резултата. Не ни липсва само Паулиньо. Играхме с много футболисти, които играят за първи път в такъв мач. Не мисля, че Паулиньо ще може да се оправи на 5 дни. Мача ще го решат тези, които излязат на терена", заяви треньорът на Левски Делио Роси след загубата от Вадуц.
"Това, че и феновете правят оценка на футболистите е добре, но този, които трябва да ги оценява и да взима решенията е треньорът и ръководителите. За Вутов мога да каже, че не се стигна до разбирателство между футболиста и отбора. Футболистите, които са тук са взети от Левски, не от треньора, иначе трябва да си играем на добрите и лошите, когато се загуби мач, за срам не може да се говори, не е срамно да се загуби. Може да не сме играли добре, но не трябва да се срамуваме. Всеки може да мисли както иска, по своя си начин", завърши изказването си треньорът на Левски.
- Palms Bet внесе нова спонсорска оферта към Левски
- Левски официално премина към нов собственик след одобрение от КЗК
- Батков-младши с остра реакция към Божков заради претенцията към Левски
- Левски с позиция: няма риск от изваждане от Европа заради казуса с Божков
- Левски с позиция за искането на Васил Божков
- Божков: Адвокатите ми искат парите от Левски, не аз
- Левски назначи испанец за директор на школата
- Левски заплашен да играе без публика в Европа