Истанбул излъга Лудогорец, Брага измести разградчани (видео)
Лудогорец загуби с 1:2 домакинството си на Истанбул Башакшехир в мач от петия кръг на група С в турнира Лига Европа. Гостите нанесоха два решаващи удара в средата на първото полувреме. Резултатът откри Висча в 20-ата минута, макар при това попадение да останаха съмнения за засада. В 28-ата минута Кевин Фрай удвои с помощта на рикошет в Анисе.
Марселиньо върна разградчани в мача с попадение в 65-ата минута. До края на срещата положения имаше и пред двете врати, но в крайна сметка до нов гол така и не се стигна. В другата среща от тази група Брага се наложи над Хофенхайм с 2:1. Така португалците вече са лидери в групата, измествайки Лудогорец и дори си осигуриха място в следващата фаза.
Снимка: Официален сайт на Лудогорец
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Лудогорец се раздели с Пер-Матиас Хьогмо
- Станич преминава в Олимпиакос през следващата седмица
- Лудогорец разби Етър с 11 гола в зрелищна контрола
- Новите екипи на Лудогорец с вдъхновение от древен Абритус
- Лудогорец чака отговор от Алберт Риера, Барак Ицхаки остава резервен вариант
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Петър Станич е близо до трансфер в Олимпиакос
- Лудогорец започна подготовката си за новия сезон
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]