Абел Ферейра: Не заслужавахме да загубим
Старши-треньорът на Брага Абел Ферейра сподели мнение за срещата с Лудогорец от третия кръг на груповата фаза на Лига Европа, която португалците загубиха с 2:0.
"Мачът бе много щастлив за Лудогорец и много нещастен за нас. Някои решения на съдиите също ни ощетиха. Недопустимо е да се правят подобни грешки на това ниво. В ситуацията, след която ме изгониха, имаше чиста дузпа за нас. Започнахме добре и доминирахме в началните минути. Жалко, че ни отмениха гол. Ако бяхме повели, всичко щеше да е различно. През второто полувреме създадохме доста положения, но вратарят на съперника направи невероятни спасявания. Не заслужавахме да загубим. Дори при 0:2 не се предадохме и продължихме да атакуваме. Мисля, че можем да победим в България. Групата е много равностойна и всички имат шансове да продължат", заяви Ферейра.
- Динамо Киев призова УЕФА за строги мерки след руски флаг на трибуните на фенове на ПАОК
- Лудогорец допусна тежка загуба от Апоел Тел Авив и ще гони обрат в Разград
- ЦСКА устоя на Карабах в Азербайджан и остави всичко за реванша
- Георги Русев: Липсва ни само голът, вярвам, че ще се справим в реванша
- Петър Маринов: Показахме, че можем да отстраним Спартак Търнава
- Алвеша: Заслужавахме победата, но всичко ще се реши в реванша
- Томас Райс: Лудогорец е готов за Апоел, целта ни е място в основната фаза
- ЦСКА 1948 не успя да пречупи Спартак Търнава, всичко ще се решава в София
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]