Венгер: Приоритет за нас е Висшата лига на Англия
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер в навечерието на срещата с Кьолн от първия кръг на груповата фаза на Лига Европа заяви, че приоритет за него остава Висшата лига на Англия.
"Ние сериозно се отнасяме към Лига Европа, но приоритет за нас е Висшата лига. През декември ще разберем как ще се развие всичко, но искаме да претендираме за класиране за следващата фаза. Арсенал трябва да побеждава у дома си", заяви Венгер.
- Арсенал продължи с Инкапие
- Деклан Райс и Рийс Джеймс са под въпрос за мача на Англия с Панама
- Арсенал напредва в преговорите за един от най-големите таланти на Англия
- Райя: Загубата във финала на Шампионска лига ме съсипа отвътре
- Висшата лига обяви предварителната програма за сезон 2026/27
- Арсенал получи отказ за Монга
- Арсенал следи ситуацията с Баркола
- Сака е готов да рискува и да играе срещу Хърватия
342
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]