Лудогорец взе аванс преди реванша със Судува (видео)
Лудогорец се наложи над Судува с 2:0 в първи мач от плейофния кръг на Лига Европа. Час преди началото на срещата “зелените" откриха новия сектор “В". За събитието пристигнаха собствениците на клуба Кирил и Георги Домусчиеви, както и кметът на Разград д-р Валентин Василев.
Като цяло българите бяха по-активни и можеха да се поздравят с по-изразителен резултат. През първата част Анисе, Мисиджан, Натанаел и Сисиньо не успяха да се разпишат от отлични ситуации.
След почивката паднаха головете, но освен тях, разградчани нацелиха на два пъти греда чрез Мисиджан и Жоао Пауло, а освен това пропиляха още няколко добри ситуации.
Резултатът откри Козмин Моци в 61-ата минута. Сисиньо центрира великолепно към непокрития румънец, който от 3-4 метра бе точен с глава - 1:0. В 76-ата минута Натанаел от аутлинията върна назад към Кешеру, който стреля, а Кардум отрази първия удар, но при добавката Мисиджан с бомбен удар направи резултата 2:0. Така Лудогорец взе аванс преди реванша между двата тима.
Снимка: Официален сайт на Лудогорец
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Лудогорец чака отговор от Алберт Риера, Барак Ицхаки остава резервен вариант
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Петър Станич е близо до трансфер в Олимпиакос
- Лудогорец започна подготовката си за новия сезон
- Новак във Висшата лига иска играч на Лудогорец
- Лудогорец с тежък съперник в ЛК
- Лудогорец отваря вратите на „Гнездо на орли“ за своите фенове
- Лудогорец носи над 1 милион евро на останалите клубове в efbet Лига