Аякс и Манчестър Юнайтед размениха съобщения в Twitter
Пресслужбите на Аякс и Манчестър Юнайтед си размениха съобщения в социалната мрежа. Напомняме, че отборите на двата клуба се срещат във финал в Лига Европа. Диалогът започна по инициатива на холандския клуб.
Аякс: Манчестър Юнайтед, чухме, че във вашия музей липсва някакъв трофей. Ние не искаме да поправим ситуацията.
Манчестър Юнайтед: Нашата зала на славата вече е запълнена, но не се безпокойте - ние винаги ще намерим по-голямо помещение.
Аякс: Ще разберем в сряда - до среща в Стокхолм.
Манчестър Юнайтед: Ще се видим, с нетърпение очакваме отличен мач.
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]