Фърдинанд: Бейли няма да заспи тази вечер
Бившият защитник на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд сподели мнение за действията на защитника на отбора Ерик Бейли в последните минути на мача със Селта тази вечер. Напомняме, че африканецът получи червен картон за удар на съперника.
"Бейли ще мисли за това, което надроби. Сега ще му се наложи да пропусне финала в Лига Европа. Той няма да може да заспи тази вечер. Манчестър Юнайтед се лиши от своя най-добър защитник в навечерието на решаващия мач", заяви Фърдинанд.
- Ман Юнайтед направи ключова крачка към новия стадион за 100 000 зрители
- Гари Невил: Манчестър Юнайтед трябва да се насочи към Нмеча
- Манчестър Юнайтед набеляза Самървил за заместник на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед обяви Шешко за непродаваем
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]