Моуриньо: Знам, че ЛЕ е единственият турнир, който Юнайтед не е печелил
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо сподели мнение за предстоящата среща със Селта от полуфиналите на Лига Европа.
"Не мисля много за постижения. Знам, че това е единственият турнир, който Манчестър Юнайтед все още не е печелил. Би било хубаво да затворя кръга и след това да говоря: "Ние сме отборът, който е печелил всички турнири във футболния свят"", заяви Моуриньо.
"При толкова проблеми заради травми ще е отлично постижение за нас като отбор и ще ни позволи да се върнем в Шампионска лига през следващия сезон. В турнир, където участват толкова отбори, почти всички участници на стадий плейофи са на едно ниво. Селта се класира за полуфинала и това говори само за себе си", каза още португалецът.
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
- Шейх Джасим няма намерение да подновява интереса си към Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед си постави цел: титлата във Висшата лига до две години
- Част от семейство Глейзър обмисля продажба на дяловете си в Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед замрази преговорите за нов договор на Бруно Фернандеш
- Ман Юнайтед натиска за Матеуш Фернандеш, но Уест Хем иска 70 млн.
- Наполи откупи окончателно Расмус Хойлунд от Ман Юнайтед
- Манчестър Юнайтед се разбра с Аталанта за Едерсон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
http://www.bbc.com/sport/football/23330815