УЕФА: Олимп-2 е годен да приеме мача Ростов - Юнайтед
Пресслужбата на УЕФА даде коментар относно състоянието на терена на стадион "Олимп-2". Напомняме, че съоръжението е домакин на утрешната среща между Ростов и Манчестър Юнайтед от осминафиналите на Лига Европа.
"Официалната проверка се състоя в сряда. Теренът може би не е в най-добро състояние, но то е годно за провеждане на мача. Двубоят ще се състои съгласно графика", се казва в съобщение на УЕФА.
- Манчестър Юнайтед подготвя трансферен бюджет от 250 милиона паунда
- От славата на Арсенал до сълзите на Уест Хем: историята на сезон 2025/26
- Барселона разполага с две седмици, за да реши бъдещето на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед и Милан следят халф на Ботафого
- Ман Сити планира трансфер от 50 млн. за звезда, която е под радара на Ман Юнайтед
- Манчестър Юнайтед се отказа от Елиът Андерсън
- Девет английски отбора ще играят в Европа през следващия сезон
- Манчестър Юнайтед договори спонсорство с букмейкъра Betway
205
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]