Братът на Погба: Ако трябва, ще фаулирам Пол
Защитникът на Сент Етиен Флорентен Погба сподели очакванията си от мача с Манчестър Юнайтед от 1/16-финалите на Лига Европа. Напомняме, че Флорентен е по-голям брат на полузащитника на "червените дяволи" Пол Погба.
"Ние с Пол сме пълни с решителност. И той, и аз. Ако се наложи, ще направя шпагат, за да го спра. Не възнамерявам да му нанасям травма. Но, ако трябва да го фаулирам, тогава ще го направя", заяви Погба-старши.
- Манчестър Юнайтед подготвя трансферен бюджет от 250 милиона паунда
- От славата на Арсенал до сълзите на Уест Хем: историята на сезон 2025/26
- Барселона разполага с две седмици, за да реши бъдещето на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед и Милан следят халф на Ботафого
- Ман Сити планира трансфер от 50 млн. за звезда, която е под радара на Ман Юнайтед
- Манчестър Юнайтед се отказа от Елиът Андерсън
- Девет английски отбора ще играят в Европа през следващия сезон
- Манчестър Юнайтед договори спонсорство с букмейкъра Betway
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]