Защитник на Бенфика: Ливърпул може да спечели турнира
Лидерите в португалската лига - Бенфика не успяха да одържат преднината си от 2:1 в първата среща от четвърт-финалната фаза на турнира Лига Европа и си тръгнаха от престижния турнир след снощния двубой на "Анфлийд" с общ резултат 3:5. Защитникът Сидни сподели впечатленията си от представянето на Ливърпул. "Снощният двубой според мен беше равностоен. Ливърпул се добраха до победата, след като успяха умело да използват шансовете си. Ние играхме както винаги, търсейки победата, но не успяхме да ги нокаутираме," заяви Сидни пред официалният сайт на УЕФА.
"Ливърпул наистина са прекрасен отбор и притежават всички възможно за да стигнат до финала. Не бих се учудил ако те успеят да спечелят Лига Европа."
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
284