Рейна: Не сме много добри, но можем да спечелим Лига Европа
Вратарят на Ливърпул Пепе Рейна сподели, че спечелването на Лига Европа би върнало вярата във феновете. В момента играчите на клуба са разочаровани от развитието на настоящия сезон. Стражът на тима Рейна заяви: "Това е единственият трофей, който може да спечелим през тази година. Всички искаме да спечелим с Ливърпул, а това ни е еднственият шанс." Утре те ще се опитат да обърнат резултата от миналата среща, кото Бенфика спечелиха с 2:1.
"Ние, играчите, знаем, че този сезон не беше много добър за нас, за което съжеляваме. Но знаехме, че ще ни бъде трудно, след като записахме 86 точки през миналия сезон, което беше голямо постижения за нас. Английският футбол не е лесен. Бяхме толкова близо до титлата през миналата кампания, затова сме толкова разочаровани сега," добави Рейна.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла