Трагедия сполетя президента на испанския футбол
Голяма трагедия сполетя семейството на президента на Футболната федерация на Испания Анхел Мария Вияр. По-рано се съобщаваше, че племенницата на екс-кандидата за глава на УЕФА е отвлечена миналия вторник в Мексико. Късно снощи министърът на външните работи на Испания Хосе Мануел Гарсия Маргальо съобщи, че безжизненото тяло на жената е намерено в град Толука де Лердо (столица на щата Мексико).
Момичето бе нападнато пред банкомат, след което е било принудено да изтекли всички налични пари от картата си от различни банкомати. По-късно похитителите са се свързали със семейството на жертвата и са поискали откуп.
"Бяха дадени пари, но по-малко от исканата сума. Мислехме, че ще я пуснат жива и здрава. За съжаление, нещата се оказаха други", заяви Маргальо.
- Ана Иванович подаде молба за развод с Швайнщайгер
- Дзола: Вярвам, че Михайлов и Пенев ще се справят
- Директор на Атланта няма да се завърне в клуба, заради заболяване от рак
- Фенове на Левски даряват пари за Пенев
- Спас Делев стана баща на момче
- Стана ясна причината за хоспитализацията на Любо Пенев
- Неймар страдал от клаустрофобия
- Роналдо надхитри вратар с изкуствен интелект от 12-я опит
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]