Табарес със сериозни здравословни проблеми
Оскар Табарес има сериозни проблеми със здравето. Според италиански източници, старши-треньорът на националния отбор на Уругвай е болен от синдрома Гийен-Баре. Това е възпалително заболяване, което поразява централната нервна система.
Диагнозата е била поставена през 2006 година, но според информацията, болестта силно е прогресирала през последните месеци и може да доведе до парализа.
69-годишният Табарес е начело на националния отбор на Уругвай от 2006 година. От месец май тази година специалистът провежда тренировките с помощта на инвалидна количка.
- Годеж в Индиън Уелс: №1 в света Арина Сабаленка каза „да“
- Последно сбогом с легендата на ЦСКА Георги Велинов
- Оливер Гласнер остана без книжка за шест месеца
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
- Сидни Суини направи признание за Кристиано Роналдо
- Мбапе вече има шофьорска книжка
- Коя е Пени Лейн? Моделът, който стана вирусен в социалните мрежи след откъс от интервю
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]