Дзоф се намира в болница
Легендарният вратар Дино Дзоф от три седмици се намира в болница с невродегенеративно заболяване, съобщават италиански източници. Според информацията, 73-годишният световен и европейски шампион има проблеми с двигателната дейност, като засега животът му е вън от опасност.
Дзоф е бивш футболист на Наполи и Ювентус. Европейски шампион с националния отбор на Италия през 1968 година, както и победител на Мондиал 1982 в Испания.
- Тежки обвинения срещу Дейвид Съливан след разследване на BBC и The Times
- Тръмп бе освиркан по време на финала в НБА, но отрече негативната реакция
- Добри новини за Ериксен: Датчанинът е в съзнание след инцидента срещу Украйна
- Специален мач на Мондиал 2026 предизвика напрежение между ФИФА, Иран и Египет
- Хамес поправи гафа си: изпрати лично съобщение на дъщерята на президента на Колумбия
- Скандал в Колумбия: Хамес е обвинен, че е пренебрегнал дъщерята на президента
- Нойер гради бизнес империя за милиони извън футбола
- Почина легенда на Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]