Атлетико и Барса с еднакви фланелки в подкрепа на бежанците
Футболистите на Атлетико и Барселона ще надянат еднакви фланелки преди мача от третия кръг на Примера дивисион. Акцията е в подкрепа на бежанците от Близкия Изток. Надпис на фланелките ще гласи: "Помогнете на бежанците". Дизайнът на фланелките е разработен по инициатива на столичния клуб.
Непосредствено преди двубоя футболистите ще се преоблекат в традиционната форма.
По-рано се разбра, че Швейцарският футболен съюз ще превежда на бежанците по 456 евро за всеки отбелязан гол в следващия кръг на първа и втора дивизия.
- Барселона насочи вниманието си към Жоао Педро
- Левандовски напуска Барселона след края на сезона
- Ханзи Флик отказа да влиза в полемика с Флорентино Перес
- Алавес изненада Барселона и прекъсна победната серия на шампионите
- Ал-Хилал предлага 90 милиона евро годишна заплата на Левандовски
- Рафа Юсте остро атакува Флорентино Перес след скандалната пресконференция
- Барселона и Левандовски са прекратили преговорите за нов договор
- Де ла Фуенте е спокоен за Ямал, Нико Уилямс и Мерино преди Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]