Санчес изпрати помощи на хората от родния си град
Чилийският полузащитник на Арсенал Алексис Санчес помогна на пострадалите от наводнения в своя роден град Токопийя, съобщават издания от Чили. Според информацията, футболистът е изпратил на бедстващите два камиона с вода, храна и вещи от първа необходимост.
Тази информация бе потвърдена и от кмета на града: "Той не е забравил своята родна земя и именно заради това поиска да помогне".
- Обявиха номинираните за Мениджър на сезона във Висшата лига
- Обявиха номинираните за Играч на сезона във Висшата лига
- Рая спаси Арсенал, Доку не спира да бележи, а Тотнъм отново се провали
- Артета: Арсенал влиза в решителните мачове в перфектно настроение
- Opta: Арсенал остава фаворит за титлата във Висшата лига
- Калъм Уилсън: Голът срещу Арсенал трябваше да бъде признат
- Уейн Рууни похвали VAR след отменения гол на Уест Хем срещу Арсенал
- Леандро Тросар: Изпитах огромно облекчение след отменения гол
222
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]