Футболисти изпратиха съдия в болница (видео)
Футболистът на руския Чайка Андрей Андреев потвърди, че сблъсъците в мача с Шелон от първенството на Псковска област са възникнали след отсъдена спорна дузпа от главния съдия в срещата Николай Мощев. По-рано се съобщаваше, че инцидентът възниква при резултат 2;2, като арбитърът използвал електрошокова палка за защита от разбеснелите се футболисти.
Силен удар в тила на Мощев го праща на земята и води до загуба на съзнание, а грубите сцени продължават още няколко минути.
"Когато той отсъди дузпата, мой съотборник го блъсна. Той веднага извади палката и каза: "Хайде, елате един по един", заяви Андреев.
В момента съдията се намира в болница със сътресение на мозъка.
- Футболист на Унион Сен Жилоаз стана жертва на жесток въоръжен грабеж в Брюксел
- Netflix пуска документален филм за Жозе Моуриньо
- Бивш играч от НБА беше арестуван за над 30-и път в живота си
- Аржентински депутат защити националния отбор от обвиненията в расизъм
- Фен на Тигре беше прострелян след победата над Насионал в Южноамериканската купа
- Розалия се извини след скандала около публикацията си след финала на Мондиал 2026
- Почина бащата на Маурицио Сари
- Спортният журналист Лука Еспозито е убит в Южна Италия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]