29 ранени и един в кома след катастрофа на клубен автобус
Автобусът на мароканския отбор Шабаб Атлас Хенисфра попадна в пътнотранспортно произшествие по пътя за гостуването си на Шабаб Риф Ал Хосейм. Съобщава се, че 29 човека са получили различни наранявания. Президентът на клуба Ибрахим Оаба пък обяви, че вратарят Лусин Зана се намира в кома.
"Нашият автобус се сблъска с друг автобус. Заради това, че футболистите спяха, много от тях получиха наранявания. Най-много пострада Зана, който се намира в болница в състояние на кома", заяви Оаба.
Отборът на Шабаб Атлас Хенисфра в момента се намира на 14-то място в първенството на Мароко.
- Годеж в Индиън Уелс: №1 в света Арина Сабаленка каза „да“
- Последно сбогом с легендата на ЦСКА Георги Велинов
- Оливер Гласнер остана без книжка за шест месеца
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
- Сидни Суини направи признание за Кристиано Роналдо
- Мбапе вече има шофьорска книжка
- Коя е Пени Лейн? Моделът, който стана вирусен в социалните мрежи след откъс от интервю
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]