Момичето Ynwa ще посети Анфийлд през май
Станалото знаменитост благодарение на пресата норвежко момиче Ynwa през месец май заедно с родителите си ще посети "Анфийлд" за да присъства на мач на Ливърпул. Историята с детето, чиито родители от Норвегия, горещи привърженици на Ливърпул, кръстиха момичето в чест на химна на Ливърпул ("You'll Never Walk Alone"), буквално взриви интернет пространството.
В началото на бременността семейството е очаквало момче и плановете са били детето да се казва Стивън Джерард, но след като се разбрало, че ще имат момиче, плановете се променили.
"Пълното име е Каролин YNWA и се гордеем с това име. На нашия татко бе обещано пътуване до Ливърпул когато тя стане на пет години, поради това тя с нетърпение очаква този момент. тя вече обича да седи с баща си с фланелка на Ливърпул и да гледат мачовете", съобщи Айрин Изабел Иверсен.
Според главата на фен клуба на Ливърпул в Норвегия Кристиана Милер, това не е единичен случай в скандинавската държава.
"Това не се случва за първи път. Не е много обичайно, но достатъчно често. Имаше една двойка, която кръсти детето си This is Anfield", заяви Милер.
- Журналист твърди, че е постигнато „принципно споразумение“ между Ливърпул и магьосник на фланга
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Контузията на Джо Гомес засили трансферната дилема пред Ливърпул
- Федерико Киеза: Щастлив съм в Ливърпул и искам да се наложа при Ираола
- Ливърпул следи ситуацията с Винисиус Жуниор за свободен трансфер през 2027 година
- Дарвин Нунес може сензационно да продължи кариерата си в МЛС
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
- Консорциум с участието на Джеф Безос планира мащабна инвестиция в Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]