Мишки атакуваха Олд Трафорд
Домашният стадион на Манчестър Юнайтед е обект на нападение от страна на мишки, съобщава британската преса. Не за първи път "Олд Трафорд" се сблъсква с проблема с гризачите. Според източника на информацията, мишките буквално са окупирали Северната и Южната трибуна на знаменития стадион.
"Те са истински нощен кошмар. Служителите на стадиона правят всичко възможно, за да се избавят от тях, но засега безуспешно", заяви сътрудник от "Олд Трафорд".
Стадионът е огромно съоръжение, с места за 75 635 човека и всяка седмица се проверява от санитарните служби. По-рано аналогични проблеми имаше през 2006, 2010 и 2012 година, като от проблема се оплакват дори футболистите от отбора.
- Скоулс удари Карик… и после изтри думите си
- Юрген Клоп и Манчестър Юнайтед? Истината зад новите слухове
- Обрат със сагата „Рашфорд“: Барселона още няма договорка с английската звезда
- Скоулс избухна срещу Карик: Юнайтед бе ужасен в последните мачове
- Карик след поражението от Нюкасъл: Боли, но те заслужиха победата
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
- Нюкасъл шокира Манчестър Юнайтед с човек по-малко
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]