Бащата на Меси: Лео няма отношение към делото
Бащата на нападателя на Басрелона Лионел Меси изрази несъгласието си със съда в Барселона относно решението на правораздавателния орган да постанови, че играчът е свързан и е имал отношение към организирането на своите доходи и данъчни въпроси, независимо от това, че с тях се е занимавал неговият родител.
"Не искам много да говоря по тази тема, но винаги съм казва, че Лионел няма никакво отношение към това дело и тук няма какво повече да се обсъжда. Моите юристи работят над този въпрос , т.е. този проблем е мой, Лео няма никакво отношение към него", заяви Хорхе Меси.
- Барса се завърна на върха след победа над Овиедо
- Бернардо Силва информира Барса за желанието си за трансфер в клуба
- Овиедо няма шанс на гости на Барселона
- Барселона взе решение за Шлотербек
- В Ла Роха са обезпокоени от разрива между играчите на Барса и Реал Мадрид
- Само един от Ла Лига е бил по-възрастен от Лева с гол в ШЛ
- Флик: Не бе лесно
- Лева повтори постижение на Роналдо, Бейл и Гигс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]