Мирко Сломка заведе дело срещу Хамбургер
Немският специалист Мирко Сломка заведе дело срещу футболен клуб Хамбургер, заради уволнението си от поста старши-треньор на отбора, съобщава немската преса. Според информацията, мотивите на специалиста са, че е бил освободен от работа без да бъде предварително уведомен за това.
Сломка, който оглави тима през февруари и успя да го спаси от изпадане, бе уволнен от поста си на 15 септември. Причините за това са, че отборът успя да спечели само точка в трите стартови кръга от шампионата на Бундеслигата.
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Симеоне разполага с около 180 апартамента в Мадрид
- Почина легендата на бразилския баскетбол Оскар Шмидт
- Трагедия: Бивш вратар на Арсенал загина на 48 години
- Тежък удар: селекционерът по минифутбол Николай Михов е получил инсулт
- Фондове от Персийския залив ще вложат 24 млрд. в сделката на Paramount
- Прокуратурата изисква медицинските данни на Тайгър Уудс
- Мистър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]