Арестуваха заподозрени в отвличането на бащата на Тевес
Полицията в Буенос Айрес арестува четирима граждани на Парагвай, които са заподозрени в отвличането на бащата на футболиста от националния отбор на Аржентина и италианския Ювентус Карлос Тевес. По данни на полицията, през юли тази година двама братя и две сестри на възраст между 22 и 27 години са организирали нападението върху автомобила на Сегундо Тевес. След получаване на откуп в размер на 40 000 евро, престъпниците са освободили 52-годишния мъж.
Карлос Тевес играе за Ювентус от юни 2013 година. Футболистът проведе в състава на торинския клуб 34 мача, в които 19 пъти порази вратата на съперника.
- Влахович близо до завръщане – отлична новина за Ювентус
- Ювентус продължи договора на Уестън Маккени до 2030 година
- Ювентус готви нов договор за капитана Мануел Локатели
- Спалети: Живея за четвъртото място и вярвам, че ще го постигнем
- Консейсао: Ювентус заслужаваше победата
- Ювентус измъкна драматично 3:3 срещу Рома след късен обрат
- Рома – Ювентус: Без победител
- Ювентус започва преговори със Спалети за нов договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]