Бастия: Претендираме за Ди Мария и за още 1 287 футболисти
Френският елитен клуб Бастия излезе с изявление на официалния си сайт, в което по интересен начин опроверга съобщенията в пресата за интерес към един или друг футболист.
"Информираме, че осъществихме контакт със защитника на Олимпик Марсилия Род Фани и нападателя на Лориен Венсан Абубакар. Благодарение на връзките на нашия треньор Клод Макелеле и това, че решение относно Анхел Ди Мария все още не е взето, нашият клуб стана претендент за него. Тези футболисти ще се присъединят към други 1 287, които различните медии в по-малка или по-гол1ма степен свързват с нашия клуб.
В едно може да бъдете сигурни: следващият мач ще го проведем в събота срещу Тулуза. Ако разбира се, метеорологичната служба на Франция не обяви за опасност от ураган и градушка с диаметър на късовете 10-20 сантиметра", се казва в изявлението на Бастия.
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Симеоне разполага с около 180 апартамента в Мадрид
- Почина легендата на бразилския баскетбол Оскар Шмидт
- Трагедия: Бивш вратар на Арсенал загина на 48 години
- Тежък удар: селекционерът по минифутбол Николай Михов е получил инсулт
- Фондове от Персийския залив ще вложат 24 млрд. в сделката на Paramount
- Прокуратурата изисква медицинските данни на Тайгър Уудс
- Мистър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]