Отбор обърка стадионите за мач от Купата на Лигата
Футболистите и треньорите на Флитууд Таун останали изключително изненадани, когато не открили съперника си и неговите фенове при пристигането си за среща от Купата на Лигата. Гостите трябвало да играят в първия кръг срещу Ротърхъм. През юли 2012 година домакините обаче сменят местоположението си, за което във Флитууд остават в неведение от този факт.
Шофьорът на гостите, ръководейки се от навигацията, закарал отбора в Шефийлд, на стадион "Дон Вейл Арена", където по-рано е играел техния съперник.
"Разочарование. Току що пристигнахме на стадиона. Дяволите да вземат тази навигация, която ни докара тук", написа президентът на Флитууд Анди Пайли в своя Twitter.
За щастие на гостите, новият стадион се намирал само на няколко километра от мястото на пристигане. Флитууд успял да пристигне навреме, но отстъпил в допълнителното време с резултат 1:0.
- Арестуваха двама за откраднатата екипировка на Англия
- Полицаи, маскирани като талисманите на Мондиал 2026, арестуваха заподозрян
- Формула 1 разкри посланието на кърпата за Антонели
- Трагедия преди контролата на Португалия: фен почина от сърдечен арест
- Тежки обвинения срещу Дейвид Съливан след разследване на BBC и The Times
- Тръмп бе освиркан по време на финала в НБА, но отрече негативната реакция
- Добри новини за Ериксен: Датчанинът е в съзнание след инцидента срещу Украйна
- Специален мач на Мондиал 2026 предизвика напрежение между ФИФА, Иран и Египет
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]